Jak pracujemy

Poprzez zdobyte przez SIGMA S.A. wiedzę i doświadczenie w dziedzinie pompowania i pogłębiania, które to oparte są na innowacjach i zdolności do tworzenia efektywnych, indywidualnych rozwiązań odpowiednich dla potrzeb klientów- dostarczamy oryginalne systemy, które zapewniają korzyści ekonomiczne, jak i techniczne. Blisko współpracujemy z klientami nad różnymi projektami: od instalacji pompujących w kopalniach, poprzez prace przy oczyszczaniu oraz pogłębianiu dna wszelakich zbiorników aż do pogłębiania dna morskiego. Nasze podejście to dostarczenie nie tylko produktu o wysokiej jakości, lecz kompletnego rozwiązania problemu. Wspieramy naszych klientów w trakcie opracowywania koncepcji, modelowania 2D/3D, dostawy produktów oraz przy rozruchu.

Firma Sigma S.A. zapewnia najwyższy poziom sprzedaży oraz serwisu posprzedażowego . 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Dragflow na terenie Polski w zakresie sprzedaży pomp, pogłębiarek oraz części zamiennych, a także w zakresie świadczenia kompleksowych usług serwisowych (naprawy, montaż, uruchomienia).

O Dragflow

Firma Dragflow powstała pod koniec lat 1980 jako wytwórca pomp zatapialnych z agitatorem (mieszadłem) o wzmocnionej konstrukcji,  projektowanych szczególnie do zawiesin o wysokiej zawartości ściernych substancji stałych.  Dzięki pasji i talentom zespołu techników i inżynierów firma Dragflow udowodniła, że jest nie tylko prostą alternatywą w dziedzinie transportu materiałów stałych z zastosowaniem konwencjonalnych produktów i systemów,  ale zapewnia rozwiązania dla klientów ze specjalistycznych branż, którzy zmagają się z najcięższymi warunkami i muszą rozwiązywać najtrudniejsze zadania.

Technika

Będąc uznanym liderem w zakresie wytwarzania i sprzedaży zatapialnych pomp do pogłębiania, firma Dragflow zgromadziła doświadczenie z całego świata i osiągnęła jedną z najlepszych reputacji w dziedzinie pogłębiarek dla branży morskiej, branży energetycznej jak również w kopalnictwie minerałów i innych materiałów. Dzięki doświadczeniu w technologii, Dragflow nieustannie podwyższa swoją zdolność do dostarczania produktów o wysokiej jakości, redukując jednocześnie wpływ na środowisko jak i obniżając całkowity koszt.

Jakość i serwis

Produkty Dragflow mają wyjątkową budowę, której celem jest osiągnięcie małych potrzeb konserwacyjnych, niskich kosztów serwisu i długiej trwałości komponentów i części zużywających się. Zainwestowaliśmy w certyfikat jakości według ISO 9001 i w stosowne systemy informatyczne, ponieważ wierzymy w znaczenie zarządzania procesami biznesowymi - nie tylko dla poprawy efektywności, lecz również w celu zapewniania klientom doskonałego serwisu. Dysponujemy ogólnoświatową siecią dystrybucyjną, dzięki czemu mamy możliwość oferowania doradztwa, serwisu i wsparcia na całym świecie.